Пенсійники краю обслуговують закарпатців за принципом «єдиного вікна»

квітня 27 / 2016
Пенсійники краю обслуговують закарпатців за принципом «єдиного вікна»

Сьогодні відбулося засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області за участі начальників управлінь Пенсійного фонду України в районах, об’єднаних управліннях області, керівників структурних підрозділів головного управління та соціальних партнерів.
Органи Пенсійного фонду України в Закарпатській області протягом першого кварталу забезпечили виконання пріоритетних напрямків діяльності щодо сталого фінансування та виплати пенсій, подальшого покращення якості надання послуг громадянам, наповнення бюджету і цільового використання коштів Фонду, стягнення заборгованості платників, детінізації доходів. Належна увага приділялася роботі із зверненнями громадян. Їх прийом та обслуговування здійснювались за принципом «єдиного вікна».
Завдання, які стоять перед працівниками Пенсійного фонду у 2016 році стосуються, зокрема, запровадження новітніх технологій для спрощення і вдосконалення роботи органів Фонду, створення централізованої системи призначення пенсій, запровадження дистанційних форм та покращення обслуговування громадян, повідомили у головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар