На Тячівщині весняний призов до ЗСУ почнеться після Великодня

квітня 27 / 2016
На Тячівщині весняний призов до ЗСУ почнеться після Великодня

Згідно указу Президента, черговий призов юнаків на строкову військову службу у 2016 році пройде з травня по червень та в жовтні-листопаді цього року.

Так, нещодавно у Тячівському районному військовому комісаріаті проводилася координаційна нарада із залученням інспекторів селищних та сільських рад району з питання весняного призову строковиків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та відбору кандидатів на військову службу за контрактом.Участь у нараді також взяли в. о заступника голови РДА, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Тячівської РДА Василь Калинич та заступник військового комісара, майор Юрій Клюшник. Керував роботою засідання Тячівський районний військовий комісар, підполковник Ігор Тищук.

Під час наради Ігор Михайлович визначив відповідні завдання з питань виконання плану призову. Окремим сільським радам було вказано на недоліки у роботі, які слід виправити. Також підполковник Тищук зазначив, що держава забезпечує строковиків формою, взуттям, засобами гiгiєни, а також оплачуватиме їм проживання та харчування.

Запевнив Ігор Михайлович, що призовники проходитимуть навчання у військових частинах й до участі у проведенні антитерористичної операції на сході крани не долучатимуться. Варто відмітити, що набір юнаків на службу проводитиметься не лише до ЗСУ, а й до Державної прикордонної служби.

Насамкінець, Василь Калинич просив інспекторів сприяти працівникам військкомату у проведенні даної роботи, зокрема, пошуку та відбору кандидатів на строкову і контрактну військову службу.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...