“Під час святкувань в Ужгороді має бути чисто!” – наголосив комунальним службам міський голова Богдан Андріїв

квітня 25 / 2016
“Під час святкувань в Ужгороді має бути чисто!” – наголосив комунальним службам міський голова Богдан Андріїв

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні на традиційній нараді з керівниками комунальних служб і підприємств наголосив на прибиранні міста перед святами і у вихідні.

Перед власне Великоднем прибиральники пройдуть містом ще надвечір суботи, вивезення сміття, особливо з урн і контейнерів у центрі міста, будуть проводити і впродовж неділі-вівторка, тим більше, що очікується чимало туристів і будуть встановлені додаткові сміттєві урни.

До кінця цього тижня лавки, які раніше забрали на ремонт, зокрема, з площі Ш.Петефі та інших центральних зон, ще до вихідних встановлять знову.

Міський голова також звернув увагу, що, коли викошування трави на територіях поруч проводять різні підрядники, потрібно погоджувати роботи і проводити їх одночасно, щоб не залишати невпорядковані ділянки.

Йшлося на нараді і про планові роботи – продовжать роботи з прокладання каналізаційної мережі у мікрорайоні Червениця, на початку травня на ужгородських вулицях почнуть наносити розмітку, “зебри” пішохідних переходів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар