Москаль: «Закарпатська поліція замість того, щоб шукати підозрюваних у злочині, перетворилася на їх адвоката»

квітня 20 / 2016
Москаль: «Закарпатська поліція замість того, щоб шукати підозрюваних у злочині, перетворилася на їх адвоката»

Геннадій Москаль підтверджує достовірність своєї поширеної у вівторок (19.04) заяви щодо підозрюваних, котрих розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова з BlaBlaCar.
– Це дійсно особи, які входили в спецпідрозділ «Правого сектору» «Сонечко», що брав участь у стрілянині в Мукачеві 11 липня минулого року, – заявляє Г.Москаль. – Один із них громадянин Росії Луан Кінгісепп (позивний Лука), а другий – Дмитро Голуб (позивний Тоф), мешканець Чернівецької області. Спеціально для Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, яка «спростовує» мої слова, надаю фото Кінгісеппа з шевроном «Сонечка».
Кінгісеппа неодноразово бачили на Закарпатті з автоматом, і тоді обласна міліція робила вигляд, що все гаразд. У результаті ми отримали криваві події в Мукачеві. А зараз, замість того, щоб розшукувати підозрюваних у тяжких злочинах, поліція перетворилася на їх адвокатів і поширює недостовірні заяви. Як наші доблесні міліціонери тоді боялися «Правого сектора», ховалися по закутках і демонстративно не бачили їх злочинів, так боягузливо поводяться й тепер. Зміна назви «міліція» на «поліція» ні до чого хорошого не призвела, а тільки додала проблем. Я звернуся до керівництва МВС із проханням призначити службову перевірку керівництву Закарпатської поліції й дати правову оцінку її повній бездіяльності.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...