На Мукачівщині продовжують обстеження водних об'єктів (фото)

квітня 20 / 2016
На Мукачівщині продовжують обстеження водних об'єктів (фото)

На Мукачівщині продовжує роботу спеціальна комісія, мета якої – провести обстеження водних об’єктів на території району.
У складі комісії, утвореної відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, – представники структурних підрозділів Мукачівської РДА та спеціалісти профільних служб, зокрема МУВГ та Управління Держгеокадастру у Мукачівському районі, Мукачівської ОДПІ. Також до складу комісії залучили й представників районного відділення поліції.
Під час щотижневих виїздів комісія обстежує водні об’єкти району, їх експлуатацію, санітарний стан прилеглої території та перевіряє відповідність документів у разі оренди водного дзеркала.

Очолює комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.
Так, під час чергового виїзду, комісія провела обстеження водних об’єктів села Кальник. У населеному пункті є штучне озеро, яке колись функціонувало як рибник радгосп-заводу «Кальницький». Озеро площею 6,1 га та об’ємом води 21,6 м3 використовується для відпочинку людей, знаходиться у задовільному стані.

У межах населеного пункту Кальник також є річка, яка потребує очистки та поглиблення русла, оскільки водойма сильно замулена, береги вкриті чагарником. На цій проблемі села наголосив сільський голова Кальника Віктор Сулима.

Як зазначив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, по результатам обстеження водних об’єктів району інформацію буде узагальнено, визначено першочергові об’єкти, які потребують проведення очисних або інших робіт. Особлива увага приділяється відповідності до чинного законодавства підстав для оренди водних об’єктів приватними підприємцями.

На Мукачівщині продовжують обстеження водних об'єктів (фото)
На Мукачівщині продовжують обстеження водних об'єктів (фото)


Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар