Водоканал Ужгорода інформує мешканців про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення

квітня 20 / 2016
Водоканал Ужгорода інформує мешканців про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення

“Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства міста Ужгорода» доводить до відома споживачів інформацію щодо змін тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у плановому періоді.

Діючі тарифи на водопостачання і водовідведення встановлені постановою НКРЕКП №888 від 26.03.2015 року і з того часу не переглядалися. Зростання ціни ресурсу по основних складових собівартості послуг підприємства з того часу призвело до того, що тільки за рахунок цього фактору середньомісячна нестача коштів складає 1422,45 тис. грн. в адміністрації КП “Водоканал м.Ужгорода”.

КП «Водоканал м. Ужгорода» обрахувало економічно обґрунтовані витрати на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. У результаті очікувана вартість надання одиниці послуг з централізованого водопостачання становить – 11,18 грн./м³ з ПДВ, водовідведення – 5,21 грн./м³ з ПДВ.

КП “Водоканал м.Ужгорода” підготувало матеріали та розрахунки планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та подало їх на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, – йдеться у повідомленні КП “Водоканал м.Ужгорода”.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...