В Закарпатті діти можуть взяти участь в Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права»

квітня 19 / 2016
В Закарпатті діти можуть взяти участь в Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права»

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права» проводиться з нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції.

Обласний етап конкурсу в розпочався 18 квітня та триватиме до 20 травня. Його мета – формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.
Учасники конкурсу - діти віком від 6 до 18 років.

Прийом конкурсних робіт здійснюватиметься до 13 травня Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 665, контактний тел.: (0312) 63-05-74.

Підсумки Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» та урочисте нагородження переможців планується провести до 6 червня.
Детальна інформація про умови Конкурсу розміщена на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області https://zakjust.gov.ua/
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар