Будівництво сміттєсортувальної лінії у Тячеві хочуть взяти на себе Фіни

квітня 18 / 2016
Будівництво сміттєсортувальної лінії у Тячеві хочуть взяти на себе Фіни

Фірма-виробник технологій із сортувальних ліній сміття і очисних споруд з Фінляндії зацікавилась будівництвом у Тячеві сміттєсортувальної лінії, повідомив голова Тячева Іван Ковач депутатам міськради 14 квітня, після розгляду питань порядку денного сесії.

«Вони хочуть представити на наш розгляд пропозицію по будівництву підприємства, яке зареєструється на території Тячева і буде збирати сміття: частину відходів будуть захоронювати, а частину – вивозити і реалізовувати. Якщо їм підійдуть умови, які ми ставимо, тоді будемо виходити на рішення», – повідомив мер Тячева.

Підприємство має намір за півтора року запустити три пілотні проекти в Україні. Воно планує збирати сміття з населених пунктів Тячівської об’єднаної громади та ще 4-6 навколишніх сіл. Завершити будівництво обіцяють у ІІІ кварталі 2017 р.

Фіни вже приїздили до міста, оглянули міське сміттєзвалище і земельну ділянку. Наступного тижня планують зробити черговий візит. Тому міський голова Тячева запросив депутатів на зустріч із представниками фірми, під час якої вони презентуватимуть свою пропозицію.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар