Невдовзі в Ужгороді з'являться нові автобусні зупинки

квітня 15 / 2016
Невдовзі в Ужгороді з'являться нові автобусні зупинки

Більше трьох десятків питань розглянули на засіданні комісії Ужгородської міськради з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту.

Крім членів комісії, в обговоренні брали участь депутати міської ради, кілька громадян, які зверталися про вирішення важливих для них проблем, повідомляє Ужгородська міська рада.

Зокрема, йшлося про встановлення дорожнього знаку “зупинка на вимогу” біля вулиці Золотистої. Ужгородка, яка клопотала про це, розповіла, що на цій та сусідній вулиці вже чимало мешканців, є і вірники, які йдуть до монастиря.

Однак фахівці пояснили: такий знак віднедавна скасовано, тому встановити його неможливо; крім того, від такої зупинки за напрямком руху автобуса від центру міста до корпусів УжНУ, наприклад, школярам доведеться переходити дуже широку вулицю Університетську у потенційно аварійно-небезпечному місці. Крім того, зупинка автобусів в обох напрямках руху є неподалік – біля міської лікарні.

Визнали за недоцільне і продовжувати автобусні маршрути до об’єднання “Реабілітація” та облаштовувати там автобусну зупинку.

Не погодили члени комісії й автобусну зупинку-павільйон на вулицях Тімірязєва (біля АЗС “WOG”) та Шахтарів – це не дозволяють діючі норми і вимоги. Натомість запропонували департаменту міського господарства облаштувати зупинку на вул. Оноківській (кінцеву).

Зате з виїздом на місце працівники відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку спільно з представником Нацполіції вивчили прохання облаштувати зупинку на вулиці Лисенка. За висновком фахівців, така можливість справді є, проте зробити це може лише Великолазівська сільська рада, куди й порадили звернутися заявникам.

Задовольнити звернення, яке надійшло через систему “Відкрите місто” щодо облаштування обмежувачів руху за адресами Минайська, 15 і Джамбула, 50 члени комісії відмовилися.

А встановлення шлагбауму та дорожнього знаку про заборону в’їзду на територію парку “Боздоський” – схвалили. Чимало ужгородців уже тривалий час нарікають, що центральними алеями зони відпочинку нахабно їздять машини. Департамент міського господарства має облаштувати дорожні знаки на в’їзді в парк (“Пішохідна зона” та “Рух заборонено”).

Департаменту міського господарства міськради доручили встановити дорожній знак та за можливості облаштувати “кишеньку” для заїзду та зупинки автобусів на пр. Свободи біля магазину “Прогрес”. Ще з радянських часів люди постійно просять водіїв там зупинитися, адже на маршрутах уздовж проспекту це єдина можливість вийти на проміжку від 16-поверхівки до вокзалів.

На депутатське звернення облаштувати автобусну зупинку на вул. Баб’яка (навпроти “Епіцентру”) комісія не мала заперечень.

Різко критикували члени комісії ідею встановлення обмежувачів руху біля обласного драмтеатру. Вони вже там є, дозволи на них не погодили, а навпаки – доручили відділу муніципальної поліції провести перевірку законності вже розміщених обмежувачів і підготувати проект рішення на засідання виконкому про їх демонтаж.

На розі вулиць Доманинської та Оноківської потрібно зробити пішохідний перехід, ще один – біля входу до Боздоського парку на вулиці Возз’єднання, до нього ж, у разі необхідності, облаштувати пішохідну доріжку. А на перехресті Української – Дендеші – Дворжака – Стефаника – встановити дорожні знаки “Пішохідний перехід”.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...