В обласному центрі відбулася презентація книги "Шпинат для мізків"

квітня 15 / 2016
В обласному центрі відбулася презентація книги "Шпинат для мізків"

Напередодні в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася творча зустріч з тернопільською письменницею Іриною Мацко , яка презентувала свою збірку «Шпинат для мізків», а майстриня першої професійної студії пісочної анімації Оксана Мергут продемонструвала пісочну анімацію за шпинатними творами авторки.
"Шпинат для мізків" - це справжня творча лабораторія. Авторка майстерно виписує деталі, смакує ними. І це допомагає читачам іншими очима дивитися на світ. Художня деталь спрацьовує як будитель. Всередині кожного, хто готовий стати на шлях духовного шукача і читати ці тексти, ненав'язливо вмикатиметься внутрішній духовний світоч. Назва книжки глибоко символічна. Мова йде про інтелектуальний "шпинат": маємо пам'ятати про правильний вибір, про подолання самотності, про крихти щастя у повсякденному житті, про віру, зрештою, і вдячність за прожитий день, а ще - про вміння радіти життю.

Унікальність книги в тому, що її можна читати навмання. Письменниця використовує меню, а не зміст, страви, а не розділи. В кінці кожної страви Ірина розкриває свій секрет приготування – своєрідні життєві висновки. На думку Ірини Мацко, регулярне споживання "Шпинату для мізків" уповільнює старіння мозку та знижує руйнівний вплив негативу, завдяки чому людина сповнюється силою та енергією.

Під час презентації майстриня першої професійної пісочної анімації Оксана Мергут проілюструвала твори Ірини Мацко надзвичайно цікавою пісочною анімацією. Крім того, письменниця провела психологічну гру з гостями вечору. Всі відвідувачі отримали імпровізовані шпинатні листки, на яких були написані різні стани душі людини, котрі описані в її книзі. Учасники вечору без слів мали показати іншим стан душі, який їм дістався.
На завершення вечору Ірина Мацко та бібліотекарі приготували вегетаріанські шпинатні бурітоси, якими пригостили всіх присутніх, - пише Євгенія Напуда , головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...