Міський голова вручив грамоти ромським громадським активістам

квітня 11 / 2016
Міський голова вручив грамоти ромським громадським активістам

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулося зібрання з нагоди відзначення Міжнародного дня ромів. У малій залі за участі міського голови Богдана Андріїва, заступника Олександра Білака, секретаря міськради Андріани Сушко, депутатів Юрія Мандича та Мирослава Горвата провели "круглий стіл" з лідерами ромських організацій Ужгорода.
Міський голова Богдан Андріїв привітав ромську громаду Ужгорода та побажав миру і злагоди, відзначивши, що влада міста максимально сприятиме розв'язанню проблем ромського населення: побутових, освітніх, культурних тощо. Нагадав, що при міській раді створюється координаційна рада з питань захисту та інтеграції в суспільство ромської національної меншини, яка буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом. Її мета – забезпечення рівних прав і можливостей для ромів, щоб ті могли брати участь у соціально-економічному та культурному житті міста.
Також Богдан Андріїв вручив грамоти активістам ромської громади: Роланду Газі, Роберту Терпаку, Івану Балогу, Дарині Горват, Олександру Селешу, Дарині Віраг, Жолту Лакатошу, Елеонорі Кулчар, Степану Адаму, Василю Буковки, Зинаїді Бакша, Віктору Фонтошу, Олександру Лацку, Сергію Чічаку, Карелу Бругошу та Світлані Адам.
Представники ромської громади міста, зі свого боку, подякували Богдану Андріїву за розуміння та підтримку і запевнили, що активно долучатимуться до вирішення проблемних питань.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар