Командир батальйону 128-ї бригади, підполковник Віталій Погасій подякував громаді Тячівщини за підтримку закарпатських бійців в зоні АТО

квітня 11 / 2016
Командир батальйону 128-ї бригади, підполковник Віталій Погасій подякував громаді Тячівщини за підтримку закарпатських бійців в зоні АТО

Минулого тижня командир ремонтно-відновлювального батальйону 128 -ї гірськопіхотної бригади, підполковник Віталій Погасій приїхав на Тячівщину під час своєї відпустки із зони АТО.


Разом з двома бійцями зустрівся з керівництвом району, депутатами райради, волонтерами, активістами сіл Колодне та Угля.
Також у п'ятницю навідався на сесію районної ради і висловив вдячність громаді Тячівщині за допомогу батальону, в якому колись служив загиблий під Дебальцевим боєць Олександр Шимон з Углі.
- З вашого району ми завжди отримуємо волонтерську підтримку продуктами харчування, матеріальними засобами, технікою, що дуже важливо для нас під час виконання завдань в зоні АТО, - наголосив комбат.
Відтак виступив депутат райради від фракції БПП "Солідарність" Іван Корнута, який подякував бійцям за проявлену мужність і відданість в зоні АТО.
Також депутат запевнив, що громада Тячівщини підтримуватиме й надалі своїх захисників. А присутні у залі долучаться до збору коштів, які підуть на покупку матеріальних засобів для ремонтно-відновлювального батальйону 128 -ї бригади. Для цього при виході встановлено скриньку, де кожен бажаючий має можливість надати свою непосильну допомогу бійцям.
Надалі, під час зустрічі з активом району в кабінеті голови РДА підполковник Віталій Погасій вручив від командування батальону подяки очільнику району Василю Дем'янчуку та раднику голови РДА, депутату Закарпатської облради Василю Федурцьо.
- Це не моя заслуга. Таку подяку мають всі мешканці району, які долучаються до благодійних акцій та допомагають нам організовувати поїздки на Схід, - зауважив голова РДА Василь Дем'янчук.
А також запевнив, що Тячівщина і надалі допомагатиме нашим військовим, які зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність та незалежність нашої країни в неоголошеній війні на Сході.
В цей же день для бійців 128 - ї бригади з Тячівщини було передано два транспортери, закуплені за кошти благодійників. А також відправлено на схід 10 -ти тонний гуманітарний вантаж, який зібрали працівники державних та приватних установ району.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


загрузка...