Малеча с. Водиця мріє переїхати у сучасний дитсадочок

квітня 08 / 2016
Малеча с. Водиця мріє переїхати у сучасний дитсадочок

У ході першого пленарного засідання третьої сесії облради крайовий обранець Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів з обласного бюджету на завершення будівництва та введення в експлуатацію дитячого садка в с.Водиця, Рахівського району.

У зв’язку з відсутністю приміщення, на сьогодні 30 маленьких жителів Водиці перебувають в орендованому будинку та мріють про свою дитячу оселю.

За сприяння облради та облдержадміністрації торік виділено з обласного бюджету 1 млн 250 тис грн., які використані за призначенням. Залучались і кошти сільського бюджету – півмільйона, та районного – 250 тисяч грн. Однак для завершення будівництва дитячого садка у гірській глибинці цього замало: готовність об’єкту лише 70 %.

Тому Михайло Бойчук просить виділити на ці цілі з обласного бюджету 2 млн. грн.

- Ми дуже розраховуємо на підтримку депутатів обласної ради, оскільки на цю будівлю, яку ми орендуємо, господарі мають інші плани, – каже голова Водицької сільської ради Іван Ватрала. – Відкриття цього закладу дасть змогу переїхати діткам у свою оселю, відкрити нові групи, а діток вистачить на 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

Депутати облради підтримали запит Михайла Бойчука та ухвалили відповідне рішення і направили його в облдержадміністрацію. Контроль за його виконанням поклали на виконавчий апарат облради.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар