В Закарпатській області, на сьогодні охорону лісів від пожеж забезпечують 1627 працівників особливого складу

квітня 08 / 2016
В Закарпатській області, на сьогодні охорону лісів від пожеж забезпечують 1627 працівників особливого складу

Які перебувають на цілодобовому чергуванні.
У всіх лісогосподарських підприємствах управління є лісопожежні станції, вони повністю забезпечені ранцевими вогнегасниками та необхідним пожежним інвентарем, опорні пункти збереження інвентарю укомплектовані належним чином.

Всього у відомстві нараховується 12 відомчих пожежних автомобілів, 22 мотопомпи, 2 лісопожежні модулі та інша техніка та реманент для гасіння пожеж.

З метою недопущення виникнення пожеж в лісових екосистемах лісівниками Закарпаття щорічно проводяться профілактичні заходи, постійно закуповується пожежна техніка, оновлюється протипожежний інвентар, проводяться навчання з додатковими пожежними дружинами, а також щорічно проводяться спільні навчання лісівників за участю підрозділів ДСНС з організації і гасіння лісових пожеж. На сторожі пожежної безпеки в цьому році також заплановані такі навчання.

– Ігри з вогнем у лісі, – наголосив заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий, – дуже дорого обходяться лісівникам. Ми витрачаємо величезні кошти на придбання протипожежного інвентаря, але найдорожче вартує дійти до свідомості людей. Пожежа здатна перетворити мальовничі місця відпочинку в горільники з обвуглілими стовбурами. Те, що створювалося природою протягом багатьох років, може миттєво загинути від вогню. Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...