Невдовзі на Іршавщині почнуть ремонтувати дороги

квітня 07 / 2016
Невдовзі на Іршавщині почнуть ремонтувати дороги


За ці кошти мають заасфальтувати близько 500 метрів автошляху. Про це повідомив депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Петро Добромільський.

"Ця ділянка дороги - справжнє жахіття для водіїв. Під час поїздки по такому шляху варто готуватися до того, що пасажирами добряче потрясе. Колись обласна рада вже виділяла 120 тисяч гривень на цю дорогу і ремонт почався від греко-католицького собору в селі Білки, однак за ці гроші вдалося осилити тільки 90 метрів," - розповів депутат.

Незабаром ремонт автошляху продовжать, однак не завдяки державному фінансуванню. Кошти вкотре виділили з обласного бюджету.
"На попередній сесії ми виділили кошти на дорогу в Білках. Саме Білківська селищна рада буде виконавцем. В цьому присілку проходить дорога обласного значення, яка є об'їзною до міста Іршава через село Ільниця. Ще маємо проблему на вулиці Івана Франка у Білках - це теж об'їзна дорога на Раковець, Вільхівку. Кошти на це не виділялися, але зараз селищної радою розробляється проектна документація і я думаю, що ми будемо подавати запити і в обласну раду, і у фонд регіонального розвитку, щоб знайти фінансування і на цей відрізок дороги," - зазначив депутат.

За його словами, вулиці до ладу крок за кроком будуть приведені за рахунок місцевого бюджету, адже іншого способу немає, бо держава регіональними проблемами не цікавиться і не переймається станом доріг в областях. Уряд Яценюка, як відомо, на фінансування автошляхів призначив всього 2% від бюджету, а це навіть не крапля в морі.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...