В Мукачівській РДА стартувала підготовка до щорічного конкурсу "Кращий державний службовець"

квітня 01 / 2016
В Мукачівській РДА стартувала підготовка до щорічного конкурсу "Кращий державний службовець"

В Мукачівській райдержадміністрації стартувала підготовка до щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»
Конкурс «Кращий державний службовець» - це Всеукраїнський конкурс серед працівників державної служби, який організовує Національне агентство України з питань державної служби з метою підвищення кваліфікації працівників, а для самого державного службовця Конкурс, дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості.

Конкурс має три етапи, і проходить у двох номінаціях:
«Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

В Мукачівській РДА також готуються до першого туру конкурсу. З цією метою, 30 березня було проведено засідання оргкомітету, головою якого є голова адміністрації Сергій Гайдай, а членами комітету є керівники деяких структурних підрозділів РДА.

Цього року взяти участь у конкурсі виявили бажання 11 держслужбовців, зокрема, 4 претенденти на звання кращий керівник, і 7 – кращий спеціаліст.

Як повідомила член оргкомітету - заступник керівника апарату та керівник відділу організаційно-кадрової роботи РДА Надія Мішіндур, всі документи, які потрібні для участі в конкурсі, претенденти подали вчасно та у повній відповідності до чинного законодавства.

На першому засіданні, членами комітету було вирішено провести перший етап конкурсу «Кращий державний службовець» 12 квітня, оскільки, вже до 20 квітня потрібно підбити підсумки даного етапу та про його результати повідомити Закарпатську обласну державну адміністрацію.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...