У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади

березня 28 / 2016
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади

Саме вони, люди доброї волі у такий складний для країни час підставили своє плече допомоги. І з часу проведення АТО на сході нашої країни, надають вагому підтримку українській армії, яка відстоює територіальну цілісність держави, захищає наш мир і спокій.Завдяки благодійникам десятки тонн гуманітарних вантажів доставив на передову і зокрема бійцям 128 -ї бригади волонтер з Углі Віталій, який здійснив 12 поїздок в зону АТО.

Кожен раз, коли збирався в дорогу, звертався до керівництва району, підприємців, колективів, організацій та установ з проханнями від військових, які вони надсилали. І завжди отримував сприяння та допомогу від людей з щирим серцем, які творять добро та вболівають за долю і майбутнє країни.

Вагому підтримку українським військовим у зоні АТО надає Тячівська райдержадміністрація, і зокрема голова Василь Дем'янчук. У свій час він теж з волонтерською місією їздив на Схід, тож на власні очі бачив ситуацію та умови перебування наших бійців на бойових позиціях, їх потреби. І на жаль, які держава поки що не в змозі забезпечити в повному обсязі.

Бійці 128- бригади запевняють, що без підтримки тячівських волонтерів їм би довелося надзвичайно складно долати всі труднощі військових буднів. Тому вчерговий раз висловлюють щиру вдячність усім, хто надає їм непосильну допомогу. Повернувшись із останньої поїздки волонтер і радник голови райдержадміністрації Віталій Богдан приніс грамоти для активних учасників благодійних акцій від командування 128 - гірськопіхотної бригади за підписом командира ремонтно-відновлювального батальйону підполковника В.І. Погасія.

З приводу цього у Тячівській райдержадміністрації відбулося урочисте їх вручення багатьом керівникам приватних та державних структур міста й району.

Звертаючись до учасників зібрання, очільник Василь Дем'янчук, зокрема наголосив:

- Скільки б раз ми до вас не зверталися, завжди отримуємо ваш відклик, що є дуже важливо у нелегкий для країни час. Хочеться висловити вам велике людське спасибі за те, що ви робите. Адже завдяки вашій підтримці волонтери мають можливість їздити у зону АТО і передавати бійцям таку необхідну допомогу.

У свою чергу волонтер Віталій Богдан передав щирі вітанння та вдячнівть від командування та бійців Закарпатської 128 -ї бригади, з якими він підтримує зв'зок з того часу як під Дебальцевим загинув наш земляк Олександр Шимон з Углі.

- 12 разів ми були на Сході, купили і відправили 4 "Джипи" для хлопців на передову. Перша машина, яку придбала громада села Угля зіграла важливу роль у виході наших бійців з Дебальцева. Плануємо здійснити ще одну поїздку перед Пасхою, щоб відвезти великодні гостинці та інші продукти і матеріали для військових. Є потреба в ще одній машині (бусику) для перевозки особового складу та багато інших прохань, які ми, сподіваємось, разом виконаємо, - сказав волонтер.

Відтак передав грамоти для вручення голові Тячівської райдержадміністрації Василю Дем'янчуку для нього особисто. Таким чином чином вдячність від крмандування 128 - ї бригади за непосильну допомогу отримали: голова РДА Василь Дем'янчук, колектив Тячівської райдержадміністрації, відділ охорони здоров'я, відділ культури, управління освіти, начальник відділу з питань внутрішньої політики Любов Немеш, а також депутати Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо та Петро Голубка, Тячівської райради Іван Корнута.

Такі приватні підприємці: Людмила Садовникова, Терезія Куцин, Ірина Несух, Ольга Жовнір , Ніна Бузаш , Андрій Думнич - м.Тячів, Василь Волос, Іван Бокоч, Михайло Куцин, Іван Феєр - с.Угля, Іван Немеш -с. Колодне , Андрій Мурга та Василь Фірцак - с.Вільхівці Лази, Михайло Підгірний, Іван Галамбіца, Людмила Галамбіца, Іван Шобей - смт Буштино , Василь Кузьма - м.Хуст.

Сільскі ради: Нижня Апша, Колодно, Красна, Грушово,

А також районна лікарня № 1, ДП Мокрянське ЛМГ, ДП Брустурянське ЛМГ, Нересницьке лісництво, Дубівський територіальний центр, Тячівський територіальний центр, ДП "Ламела", Новоселицький мармуровий карєр, Управлінння Держкадастру Тячівського району, Тячівське РВ ГУДМС.

Однак як зауважив голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук - це лиш маленька частка вдячності людям доброї волі за їх високі моральні якості, патріотично проявлену турботу та всебічну допомогу українській армії в зоні антитерористичної операції на Сході України. Вартує вона набагато більшого, адже додає бійцям мужності, сміливості, доблесті щодо збереження територіальної цілісності та незалежності України.
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади
У Тячівській РДА нагородили подяками від 128 -ї бригади

Любов Немеш, Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар