Депутати облради просять поставити крапку у скандалі довкола Хустської районної стоматполіклініки

березня 28 / 2016
 Депутати облради просять поставити крапку у скандалі довкола Хустської районної стоматполіклініки

У ході роботи четвертого пленарного засідання сесії були розглянуті та підтримані два колективні запити від депутатів фракції «Батьківщина» – Петра Голубки, Олександра Кеменяша, Івана Кураха, Антона Ліврінца, Юрія Паканича. В одному з них йшлося про незаконне звільнення працівників госпрозрахункового відділення Хустської районної стоматологічної поліклініки. В іншому – щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту дороги Хуст–Шаян–Вишково–Буштино.

«До нас, як депутатів обласної ради, звернулися працівники госпрозрахункового відділення Хустської районної стоматологічної поліклініки з питання протиправних дій з боку головного лікаря райстоматполіклініки Василя Мулика та невиконання головою Хустської РДА Назарія Павлія рішення комісії департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА від 1 грудня 2015 року.

А було так. Т.в.о. голови Хустської райдержадміністрації Михайло Пристая затвердив штатний розпис медперсоналу Хустської районної госпрозрахункової зубопротезної поліклініки на 2015 рік ,згідно з яким у штаті передбачено 8.5 штатних одиниць зубних техніків. Усупереч п. 7.3.11 Статуту райстоматполіклініки, затвердженого розпорядженням голови Хустської РДА від 18 червня 2014 року № 205, головлікар Василь Мулик затверджує новий штатний розпис медперсоналу госпрозрахункової зубопротезної поліклініки на 2015 рік. За наслідками службового розслідування Василя Мулика притягнуто до дисциплінарної відповідальності та відмінено штатний розпис.

У свою чергу начальником відділу охорони здоров’я Хустської РДА 1 липня 2015 року затверджено ще один штатний розпис госпрозрахункового відділення райстоматполіклініки на 2015 рік. І він суперечить штатному розпису, затвердженому т.в.о. голови Хустської РДА.

На підставі звернення працівників госпрозрахункового відділення стоматполіклініки розпорядженням голови Хустської РДА від 27 серпня 2015 року № 339 « Про приведення у відповідність до чинного законодавства штатний розпис Хустської районної стоматологічної поліклініки» визнано недійсним штатний розпис госпрозрахункового відділення Хустської райстоматполіклініки на 2015 рік, затверджений начальником відділу хорони здоров’я Хустської РДА 1 липня 2015 року.

Разом з тим, головний лікар райстоматполіклініки наказами від 30 жовтня 2015 року № № 130-к, 131-к звільнив працівників госпрозрахункового відділення цієї поліклініки з займаних ними посад.

Згідно з рішенням Хустського районного суду Закарпатської області від 28 січня 2016 року частину працівників вже поновлено на посаді.

Рішенням комісії департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА від 1 грудня 2015 року рекомендовано голові Хустської РДА Назарію Павлію притягнути до відповідальності в.о. начальника відділу охорони здоров’я Хустської райдержадміністрації та головного лікаря Хустської районної стоматологічної поліклініки.

З боку голови Хустської РДА жодних дій щодо виконання рекомендацій не було вчинено.

Крім того, на початку лютого 2016 року працівники госпрозрахункового відділення райстоматполіклініки звернулися до голови Хустської РДА щодо проведення службового розслідування з питання незаконного звільнення вищевказаних працівників, що встановлено рішенням Хустського районного суду Закарпатської області.

На сьогодні жодної відповіді з даного питання немає.

На підставі викладеного, депутати просять розібратися у даній ситуації та надати правову оцінку діям відповідальних посадових осіб із зазначеного питання.

В іншому запиті ці депутати звернулися щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту дороги Хуст – Шаян – Вишково –Буштино, а саме – під´їзду до санаторію «Теплі води».

«Мешканці та сільські депутати с. Велятино Хустського району просять провести капітальний ремонт дороги Хуст-Шаян-Вишково-Буштино, а саме – під’їзд до санаторію «Теплі води»».

За їх словами, фактична відсутність дороги перешкоджає нормальній життєдіяльності населених пунктів, утруднює проїзд автомобілям швидкої допомоги та МНС, а також суттєво впливає на кількість туристів, які наважуються їхати до оздоровчих і лікувальних закладів, що розташовані в цій місцевості.

«Закарпаття вважається туристично привабливим регіоном, однак відсутність доріг суттєво знижує туристичний потенціал краю», – наголошують депутати.

Обидва запити скеровано в обласні інстанції для розгляду.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...