Геннадій Москаль перейменував ще п’ять вулиць на честь загиблих на Донбасі героїв

березня 25 / 2016
Геннадій Москаль перейменував ще п’ять вулиць на честь загиблих на Донбасі героїв

Голова Закарпатської ОДА підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць у рамках Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки". Сьогоднішнім документом увіковічнені п’ятеро загиблих на Донбасі героїв.

Згідно з розпорядженням, вулицю Піонерську в м.Іршава Іршавського району перейменовано на вулицю Юрія Короля (сапер-розвідник батальйону «Айдар». Загинув у вересні 2014 року в бою на Луганщині, похований у с.Заріччя Іршавського району).

Вулицю Чапаєва в м.Іршава перейменовано на вулицю Юрія Соколачка (боєць 79-ї окремої аеромобільної бригади. Загинув у червні 2014 року у бою за Донецький аеропорт, похований у с.Лоза Іршавського району).

Вулицю Колгоспну в м.Перечин Перечинського району перейменовано на вулицю Михайла Кулі (механік-водій 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у бою в червні 2014 року біля м.Щастя Луганської області, похований у с.Сімер Перечинського району).
Вулицю Набережну в смт Великий Березний перейменовано на вулицю Руслана Сабова (уродженець Великого Березного, старшина 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у лютому 2015 року біля Дебальцева).

Провулок Ватутіна в м.Хуст Хустського району перейменовано на провулок Михайла Печунки (розвідник 30-ї окремої механізованої бригади. Загинув у бою в лютому 2015 року на Луганщині, похований у м.Хуст).

Наступні розпорядження голови ОДА про перейменування топонімів у рамках «декомунізації» буде підписано найближчим часом.
повернутись
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар