Звідки і як береться вода у кранах більшості ужгородців

березня 18 / 2016
Звідки і як береться вода у кранах більшості ужгородців

Яку систему очистки проходить і що зроблено в місті, щоб вона була цілодобово – дізналися діти, які займаються в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.
Традиційно заклад готується до Всесвітнього дня Води, який відзначається 22 березня і цього року попросили керівництво ужгородського Водоканалу провести для юннатів пізнавальну екскурсію на Минайський водозабір.
Директор комунального підприємства Станіслав Карташов організував для близько 40 дітей комфортний автобус "Неоплан", а гідом був головний інженер Михайло Брежнєв. Він розповів про історію підприємства КП "Водоканал м.Ужгород", систему видобутку, подачі і розподілу води в місті, що було зроблено для покращення якості питної води, яку роботу проведено для зменшення її втрат.
Водозабір, який дає воду всій лівобережній частині міста та частково правій (район Митної-Собранецької) – складається з 22 артезіанських свердловин, діє з 1967 року.
На зустрічі з дітьми були також керівник Водоканалу Станіслав Карташов і заступник міського голови Олександр Білак. Йшлося і про те, як вдалося забезпечити цілодобову подачу води в помешкання ужгородців і що роблять для економії електроенергії, яка складає значну частку в собівартості водопостачання.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...