Закарпатцям дали надію на дешеві б/в авто

березня 13 / 2016
Закарпатцям дали надію на дешеві б/в авто

Губернатор Закарпаття підготував законопроект, який врегулює так звану "пересечку" і дозволить без розмитнення їздити на іномарці до року по території України.
Зміни в податковому законодавстві на думку Геннадія Москаля повинні вирішити проблему "пересічки" (обов'язковий перетин кордону - Ред.), яка загострилася у прикордонних з ЄС областях України.
Передбачається можливість ввезення машин з іноземною реєстрацією на строк до року під письмове зобов'язання за умови повного декларування.
Москаль стверджує, що головна мета законопроекту - привести у відповідність українське законодавство до міжнародного. -
Все для вирішення проблеми "пересічки" зроблено - чітко, по пунктах і юридично грамотно. Тепер черга за народними депутатами, - каже губернатор Закарпаття.
Експерти скептично ставляться до цього законопроекту і вважають, що краще зменшити податки на автоімпорт, а не узаконити псевдотранзит.

Робоча група Геннадія Москаля разом з власниками транзитних авто подають у Верховну Раду законопроект про збільшення терміну транзиту авто через Україну до 1 року.
Поляки і словаки і так з нас сміються, коли бачать як українець декларує, що нібито їде транзитом з Польщі в РФ, а потім через 5 днів виїжджає на тій же митниці в Польщу і знову в'їжджає. Тепер весь світ буде сміятися і внесуть до книги Гіннеса Україну, як найбільшу держава, на перетин якої транзитом треба витратити цілий рік, - пише Назаренко.
Я розумію громадян України, які через великі податків на автоімпорт змушені користуватися схемами псевдотранзиту, але можливо просто зменшити податки на автоімпорт.
Чому б не встановити справедливі податки на розмитнення? Скасувати ПДВ, акциз та мито на автоімпорт і встановити єдиний податок на автоімпорт: наприклад, 1$ за 1 куб. см об'єму двигуна, як це було в 90-ті, - додає експерт.
Нагадаємо, саме через ретельні перевірки довідок на українському кордоні утворюються черги, а в Закарпатській області близько 100 автомобілів з іноземними номерами з протестом заблокували рух на КПП Ужгород на українсько-словацькому кордоні.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...