ПАТ «Закарпатгаз» пропонує споживачам природного газу взяти участь в опитуванні

березня 12 / 2016
ПАТ «Закарпатгаз» пропонує споживачам природного газу взяти участь в опитуванні

ПАТ «Закарпатгаз» спільно із Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить опитування серед споживачів газу щодо запровадження змін у системі нарахування та оплати за газ для населення.

З квітня 2016 року (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.15 р.) передбачається перехід на нові правила нарахування та оплати за газ.

Зокрема, плата за газ буде розділена на дві частини: окремо вартість спожитого газу і окремо плата за користування газотранспортною системою. Плата за користування газотранспортною системою – фіксований щомісячний платіж, розмір якого встановлюється державним органом (НКРЕКП) залежно від того, які газові прилади і лічильник наявні у споживача. При цьому вартість газу буде зменшено на вартість послуги за його транспортування.

Завдяки фіксованій платі, взимку, коли зростає обсяг споживання газу, споживачі платитимуть менше, адже відтепер плата за розподіл не буде залежити від обсягів спожитого ресурсу.

Детально ознайомитись з усіма змінами споживачі можуть з презентації, що розташована на сайті газорозподільної компанії. Товариству важлива думка кожного клієнта щодо запровадження змін на ринку газу.

Пройти онлайн-опитування можна на сайті «104.ua» за посиланням https://104.ua/ua/gas/id/vidokremlennja-plati-za-dostavku-gazu-vid-plati-za-17394
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар