Москаль підписав розпорядження «Про благоустрій населених пукнтів»

березня 11 / 2016
 Москаль підписав розпорядження «Про благоустрій населених пукнтів»

Згідно з цим документом, райдержадміністраціям та міськвиконкомам доручено встановити п’ятницю днем санітарного очищення області в рамках безстрокової акції «Закарпаттю - чисте довкілля», а 12 березня провести день благоустрою населених пунктів – суботник.
У районах та містах залучивши працівників установ, організацій та підприємств краю доручено привести у належний санітарний стан населені пункти і прилеглі до них території, впорядкувати обеліски, кладовища тощо. Також ліквідувати стихійні та привести у належний стан діючі сміттєзвалища, очистити узбіччя та кювети вздовж доріг, оновити надписи найменувань населених пунктів. Спільно з представниками водного господарвтсва, залізниці, Служби автомобільних доріг упорядкувати прибережні смуги й русла водних об’єктів, очистити від сміття придорожні та прирейкові смуги. Кошти екологічного податку, які надходять до місцевих бюджетів спрямувати на видатки для здійснення природоохоронних заходів.
Згідно з розпорядженням керівника краю, у районах та містах повинні закріпити відповідальних осіб за населеними пунктами та мікрорайонами та спільно з правоохоронними органами контролювати виконання робіт із санітарного очищення та дотримання правил благоустрою.
Обласному управлінню лісового та мисливського господарства запропоновано очистити території лісових масивів від побутових та промислових відходів і забезпечити їх належний санітарний стан.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...