У Хусті на місці міського стадіону планують звести новий спортивний комплекс

березня 10 / 2016
	У Хусті на місці міського стадіону планують звести новий спортивний комплекс


Про це йшлося під час зустрічі керівника краю Геннадія Москаля з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим яка відбулася у середу, 9 березня. Міністр в рамках візиту на Закарпаття взяв участь у відкритті Чемпіонату України з гірськолижного спорту на Красії, а також ознайомився з проектом нового стадіону у м. Хуст.

Проектно-кошторисну документацію нового об’єкта вже виготовлено. Його вартість за попередньою оцінкою становитиме 38 мільйонів гривень. Фінансуватимуть зведення об’єкту, зокрема за кошти з державного фонду регіонального розвитку. «Тут розташують легкоатлетичний стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям, а також гандбольне та волейбольне поля. Його потужності дозволять проводити не лише всеукраїнські змагання та збори, але, зважаючи на близькість кордонів, і міжнародні, за умови отримання відповідних сертифікатів. Це дасть поштовх розвитку спорту не тільки Закарпаття, але й України загалом», - впевнений міністр.

Геннадій Москаль підняв питання проведення в області якомога більшої кількості змагань найвищого рівня на заміну тимчасово окупованим територіям країни. Він вказав на наявні переваги Закарпаття серед інших областей - рекреаційний, туристичний та санаторний потенціал, а також кліматичні умови.

Ігор Жданов серед пріоритетних напрямів роботи назвав розвиток на Закарпатті гірськолижних видів спорту.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар