Ще один район в Закарпатті має змогу видавати закордонні паспорти

березня 08 / 2016
Ще один район в Закарпатті має змогу видавати закордонні паспорти

«Прийняти таке рішення районну владу спонукав масовий виїзд наших жителів за кордон, - каже голова районної ради Василь Щур.
- Майже 50 % жителів Верховини працюють за межами України, щоб гідно утримувати свої родини. Для того, щоб отримати закордонний паспорт, доводиться двічі долати майже 150-кілометрову відстань до обласного центру чи 60 км до Хуста та ще очікувати чималу чергу, - каже голова районної ради.

Тому губернатором краю Генадієм Москалем та депутатом облради від Міжгірщини Іваном Шкиртою було підтримано дану ідею щоб спростити процедуру отримання документу, в Міжгір’ї буде створено відділення міграційної служби. Кожен бажаючий зможе отримати закордонний паспорт, не виїжджаючи за межі району і цим самим зекономити не тільки час, а й власні кошти.

«З районного бюджету вже виділено кошти на придбання спец обладнання для виготовлення закордонних паспортів, - каже Василь Щур. - А тепер на черзі справа за областю та Києвом щодо розширення структури міжгірського відділення міграційної служби для повноцінного її функціонування».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар