Ще один район в Закарпатті має змогу видавати закордонні паспорти

березня 08 / 2016
Ще один район в Закарпатті має змогу видавати закордонні паспорти

«Прийняти таке рішення районну владу спонукав масовий виїзд наших жителів за кордон, - каже голова районної ради Василь Щур.
- Майже 50 % жителів Верховини працюють за межами України, щоб гідно утримувати свої родини. Для того, щоб отримати закордонний паспорт, доводиться двічі долати майже 150-кілометрову відстань до обласного центру чи 60 км до Хуста та ще очікувати чималу чергу, - каже голова районної ради.

Тому губернатором краю Генадієм Москалем та депутатом облради від Міжгірщини Іваном Шкиртою було підтримано дану ідею щоб спростити процедуру отримання документу, в Міжгір’ї буде створено відділення міграційної служби. Кожен бажаючий зможе отримати закордонний паспорт, не виїжджаючи за межі району і цим самим зекономити не тільки час, а й власні кошти.

«З районного бюджету вже виділено кошти на придбання спец обладнання для виготовлення закордонних паспортів, - каже Василь Щур. - А тепер на черзі справа за областю та Києвом щодо розширення структури міжгірського відділення міграційної служби для повноцінного її функціонування».
Категорія : Суспільство
вуйко
8 березня 2016 20:56

ше рік "риформ" і скоро усі повиїджають..


До вуйка
8 березня 2016 21:11

І без паспорту, як сірійці


антон
8 березня 2016 21:48

до нас биженци не идут по однуй причини -на их родине далеко липше жити як на юа но они и уттидь тичут-так што вуйкы добре пишут обое


дмитро
9 березня 2016 08:00

да ви што ни може такого бити ,а якже вільна ненька україна,веховна рада,обласні депутати ,районні,вуличні,тай бирови сільські та што будут робити як усі повиїзжавут,маймало треба гащу рубати та нитреба й пачпорту заграничних ай як реформи- смереку утяв та пропив но пак реформи,а типирь помали на довгий рубиль ай:)))))))ги-ги


Василь
9 березня 2016 14:38

Митре, ріж правду-матку! Бо санітары уже близько.


Залишити Коментар