Водії-далекобійники із Закарпаття перекрили рух на Львівщині

березня 05 / 2016
Водії-далекобійники із Закарпаття перекрили рух на Львівщині

Як нам повідомили очевидці, рух перекритий повністю для всіх автомобілів, пише prozak.
Спочатку представники "Свободи" вважали, що закарпатські водії проводять акцію солідарності з ними і будуть блокувати рух лише російським вантажівкам, однак згодом виявилося, що наші водії перекрили рух, щоб звернути увагу на те, що в Росії триває блокада українських вантажівок на знак протесту проти блокади російських вантажівок "свободівцями" в Україні.

Очевидці, які наразі перебувають на місці блокування на Львівщини, повідомили, що закарпатські вантажівки стоять в шаховому порядку вздовж траси, а водії ходять по пішохідному переходу. Наші водії проводять акцію, щоб змусити представників львівської "Свободи" розблокувати рух російським вантажівкам в надії на те, що росіяни розблокують рух українських вантажівок, водіями яких є здебільшого закарпатці.

Як ми повідомляли, днями львівська "Свобода" заявила, що група озброєних закарпатців намагалася розблокувати рух російських вантажівок на Львівщині, напавши на активістів "Свободи".

Закарпатські активісти з націоналістичної організації "Карпатська Січ" розблокували рух російських вантажівок в Закарпатті, заявивши про те, що через цю блокаду страждають тисячі перевізників із Закарпаття, яким заблокували рух в Росії. "Свобода" звинуватила "Карпатську Січ" в продажності.
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...