Закарпатка знову бере участь у шоу «Холостяк»

березня 05 / 2016
Закарпатка знову бере участь у шоу «Холостяк»

Учасниця 5 сезону шоу "Холостяк" на каналі СТБ Лера Вашутіч повернулася на проект.
Дівчина отримала шанс спробувати щастя вдруге завдяки онлайн-голосуванню, яке проходило на сайті телеканалу СТБ.
У минулому сезоні попередній герой-холостяк Сергій Мельник попрощався з Лерой відразу ж після першої вечірки, аргументуючи це тим, що він не любить, коли йому ставлять ультиматуми. На цей раз дівчина вирішила відразу "взяти бика за роги" і поговорити з Іраклі прямо у лімузина.
Така наполегливість закарпатки, а Валерія Вашутіч - родом з Мукачева - привернула увагу "нареченого". Однак, свою троянду - символ продовження участі в проекті, наша землячка отримала останньої.

Як відомо, шоу "Холостяк" виходить на телеканалі СТБ вже в шостий раз. На цей раз його головним героєм став грузин Іраклій Макацарія - продюсер кіноіндустрії. "Життя підносить нам багато сюрпризів. Деякі нас роблять щасливіше, деякі засмучують. В особистому житті мої сюрпризи мене найчастіше засмучували, але не надовго, адже я все приймаю в житті, як уроки і з легкістю відпускаю. я вірю в Любов і переконана, що проект - хороший шанс Її зустріти. Минулі невдачі мене не збентежили, а зробили тільки мудрей і сильніше. щось всередині мене наполягло спробувати поборотися за Любов на проекті знову і я дуже сподіваюся, що в цей раз отримаю від нього не тільки досвід, але і довгоочікувану Любов. Бажаю нам усім Любові, щастя і добра! ", - Валерія Вашутіч


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...