Василь Петьовка звернувся до керівництва Закарпатської митниці стосовно ігнорування ними закону

березня 04 / 2016
Василь Петьовка звернувся до керівництва Закарпатської  митниці стосовно ігнорування ними закону

У закарпатців, які користуються автомобілями, зареєстрованими за кордоном - нові проблеми. Наразі на митниці отримали вказівку не приймати довідки зі СТО, за допомогою яких автовласники продовжували термін перебування автомобіля на території Україні.

Петьовка звернувся до начальника Закарпатської митниці ДФС щодо довідок зі СТО для "пересічки"
З цього приводу народний депутат України Василь Петьовка звернувся до начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова.

У депутатському запиті йдеться про звернення мешканців прикордонних районів Закарпаття, які мають у користуванні автомобілі з іноземною реєстрацією. Відповідно до законодавчих актів, транспортний засіб з іноземною реєстрацією, який перебуває на території України, має кожні п’ять діб перетинати кордон. Втім, на основі довідок зі СТО, які підтверджують несправність автомобіля, або за наявності довідки від лікаря, яка підтвердить, що власник автомобіля не міг сісти за кермо за станом здоров’я, щоб перетнути кордон раз на п’ять днів, так звані «пересічки» могли бути відтермінованими.

Наразі є звернення власників автомобілів, які підтверджують, що на Закарпатській митниці отримали вказівку не приймати довідки про те, що автомобіль перебував на СТО, та, відповідно, ігнорувати законні підстави, відповідно до яких власники автомобілів, зареєстрованих за кордоном, мали право продовжити перебування транспортного засобу на території України без перетину кордону.

Народний депутат України Василь Петьовка звернувся до начальника Закарпатської митниці ДФС В.Колеснікова з проханням роз’яснити, за якими нормами митницею ігноруються законні підстави перетину кордону власниками автомобілів на іноземних номерах.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар