На Рахівщині на кілька годин перекрили рух автотранспорту на дорозі Рахів – Луги

березня 04 / 2016
На Рахівщині на кілька годин перекрили рух автотранспорту на дорозі Рахів – Луги


Вимоги прості – ремонт дороги Рахів – Луги
Минулого тижня у Розтоках на кілька годин перекрили рух автотранспорту на дорозі Рахів – Луги. Щоправда, не пропускали лише важку техніку, зокрема лісовози. Аргументи прості – дорога у незадовільному стані, просто-на-просто майже відсутня, а спеціалізований транспорт добиває залишки шляху.
Пікетувальників удалося заспокоїти окремою зустріччю, під час якої мали з’ясувати причини незадовільного стану покриття, кількість коштів, які виділяються на ремонт шляху, якість його виконання тощо.
Зустріч відбулася, щоправда, не вирішивши головного питання, коли розпочнуться роботи, які на це передбачено кошти. Принаймні, присутні на ній отримали відповідь про минулорічне фінансування, виділене на ямковий ремонт, участь у цьому сільських рад, держлісгоспу, підприємств-лісокористувачів. Але відповіді на інші запитання, зокрема і про дольову участь держави чи куди спрямовано гроші від акцизного збору від продажу паливно-мастильних матеріалів, зависали у повітрі, оскільки – поза компетенцією представників райдержадміністрації, дорожньої служби та лісівників. До речі, лісгосп, крім того, що сплачує частку податків у місцеві бюджети, готовий і надалі брати на себе дольову участь у закупівлі матеріалів на облаштування дороги, як це було минулого року (понад 315 тис. грн.).
Невдоволені відсутністю конкретної відповіді про долю ремонтних робіт на дорозі Рахів – Луги і, зокрема у Розтоках, де найбільш критична ситуація, як із покриттям, так і наявністю коштів, люди готові вдаватися до акцій непокори, перекриваючи проїзд у богданську долину.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар