На Закарпатті зменшився рівень дитячої злочинності

березня 02 / 2016
На Закарпатті зменшився рівень дитячої злочинності

Учора в Закарпатській облдержадміністрації, під головуванням заступника голови ОДА Олександра Петіка, відбулося засідання координаційної ради у справах дітей.


На зустрічі розглядались питання профілактики дитячої злочинності, роботаз дітьми, які проживають у неблагополучних родинах, попередження насильства в сім’ї і жорстокого поводження з дітьми. Наголошувалось і наспівпраці всіх держустанов щодо попередження та профілактики умолодіжному середовищі протиправних проявів.

У нараді взяв участь і начальник сектору управління превентивної діяльностіНацполіції в Закарпатській області підполковник Василь Мадяр. Він розповів про стан підліткової злочинності у краї, про співпрацю державних установ, громадських організацій щодо профілактичної роботи серед неповнолітніх, схильних до вчинення правопорушень.

За словами підполковника Мадяра, минулого року рівень підлітковоїзлочинності на Закарпатті зменшився на десять відсотків. Неповнолітніми абоза їх участю вчинено 269 злочинів проти 300 за аналогічний період 2014 р. А вже в цьому році, впродовж двох місяців, неповнолітні закарпатці нескоювали тяжкі та особливо тяжкі злочини.


Заступник начальника департаменту соціального захисту населення ОДАВіктор Мацола зауважив, що протягом 2015 року до органів внутрішніх справобласті надійшло 2121 звернень щодо насильства в сім’ї. Відповідно винесено1368 офіційних попереджень та 90 захисних приписів.

Начальник служби у справах дітей ОДА Світлана Якимеліна зазначила, що в краї зменшується кількість дітей, які проживають у функціональнонеспроможних сім’ях. Водночас не зменшується кількість дітей, батьків якихпозбавлено батьківських прав.

Піднімалися на зустрічі й питання виховання дітей–сиріт, вивчення умов життя дітей в неблагополучних сім’ях, вживання спиртних напоїв неповнолітніми, вивчення причин та передумов, що породжують насильство в сім’ї тощо.

У підсумку члени координаційної ради вирішили посилити роботу з виявлення осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, та вжити заходів щодо відновлення соціальних функцій сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляють в ГУНП в Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар