Ужгородці закидали мера міста запитаннями під час прямої телефонної лінії

березня 01 / 2016
Ужгородці закидали мера міста запитаннями під час прямої телефонної лінії
Ужгородці закидали мера міста запитаннями під час прямої телефонної лінії
Під час прямої телефонної лінії міський голова Богдан Андріїв відповів на більш ніж на два десятки питань ужгородців, повідомляють на офіційній сторінці Ужгородської міськради в мережі facebook.

Поспілкуватися з мером Ужгорода мешканці міста могли сьогодні із 12.00 до 13.00 на прямій телефонній лінії у газеті "Неділя". Однак в анонсовану годину розмова не вмістилася - дзвінків було дуже багато.

Питання, які задавали Богдану Андріїву, стосувалися, зокрема, подальшої долі озера у парку Перемоги (так звана "Кірпічка"), можливості розширення територіального центру для людей похилого віку та забезпечення житлом "афганців", реконструкції історичного центру міста, особливо фасадів. Звучало і наболіле питання щодо будівництва нових шкіл і садочків, харчування школярів молодших класів. Цікавилися подальшою долею колишніх кортів "Спартак", можливості встановити розмітку пішохідного переходу, скаржилися на неякісне надання послуг ЖРЕРом тощо.

Лунали і слова подяки: за вуличне освітлення - від мешканців вулиць Гагаріна та Лавріщева, бажали міському голові успіхів та терпіння, просили зробити прямі телефонні лінії регулярними.

Детальніше про телефонну розмову Богдана Андріїва з ужгородцями читайте у п'ятницю у газетах "Неділя" і "Наш Ужгород" та в суботу у газеті "Ужгород".
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар