На Рахівщині річки перетворюються на сміттєзвалища

лютого 28 / 2016
На Рахівщині річки перетворюються на сміттєзвалища

З метою здійснення контролю у районі за додержанням вимог у сфері поводження з виробничими та побутовими відходами, 22 лютого у Рахівській райдержадміністрації з цього приводу відбулася нарада.

З головами територіальних громад Рахівщини обговорили проблему утворення стихійних сміттєзвалищ та засмічення берегів річок і потічків побутовими відходами.

Було б неправдою говорити, що проблема сміття нова. На сьогодні, вона одна з найважливіших і найактуальніших. У зв’язку із відсутністю земельних ділянок для сміттєзвалищ, які б відповідали нормам та переповнення вже існуючих – потрібно шукати інші шляхи вирішення даної проблеми. Завдання районної влади та органів місцевого самоврядування – знайти інші шляхи вирішення проблеми поводження з побутовими відходами, а громад – не перетворювати Рахівщину на смітник, – зазначив керівник району Павло Басараба.

За підсумками наради та за дорученням голови райдержадміністрації, утворили робочу групу у складі представників відповідних структурних підрозділів РДА, районного управління Держсанепідслужби, служби автомобільних доріг Закарпатської області, філії ,,Рахівська ДЕД”, яка здійснюватиме контроль за додержанням вимог у сфері поводження з виробничими та побутовими відходами у населених пунктах району, повідомили в Рахівській РДА.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...