На Закарпатті зацікавилися сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

лютого 24 / 2016
На Закарпатті зацікавилися сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На розгляд депутатів облради пропонується внесення змін до Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012-2017 роки.

Мета Програми – створення до 2017 року умов для реалізації державної політики щодо забезпечення державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У реалізації зазначеного рішення беруть участь представники служби у справах дітей облдержадміністрації, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді, департаменту фінансів ОДА.

Проект рішення погоджений керівниками зазначених структур без зауважень.

У ході виконання Програми передбачається здійснення перевірок служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів, надання методичної допомоги стосовно соціально-правового захисту дітей у т.ч. вжиття вичерпних заходів щодо влаштування дітей (за умови втрати батьківського піклування) в сім’ї громадян України.

Після внесення змін загальний обсяг фінансування не зміниться.

Реалізація Програми дасть можливість збільшити відсоток охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар