Прокуратура Закарпаття через суд повернула земельну ділянку площею 1,43 га

лютого 23 / 2016
Прокуратура Закарпаття через суд повернула земельну ділянку площею 1,43 га

Прокуратура через суд повернула земельну ділянку площею 1,43 га і нормативною грошовою оцінкою понад 2 млн грн у землі запасу Коритнянської сільської ради.
Львівським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області та, як наслідок, задоволено позов Ужгородської місцевої прокуратури до суб’єкта господарювання та Коритнянської сільської ради про скасування рішень сесії сільради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 1,43 га і нормативною грошовою оцінкою понад 2 млн грн та її повернення у землі запасу сільської ради.
Прокуратурою в суді доведено, що оскільки ділянка належала до земель сільськогосподарського призначення і зміна її цільового призначення не проводилась та відповідне рішення Коритнянською сільською радою не приймалось, надання землі в оренду для влаштування на ній авторечового ринку та автостоянки було незаконним.
До того ж, оспорювані рішення були прийняті радою за відсутності проекту відведення в оренду вказаної земельної ділянки та до проведення державної експертизи землевпорядної документації.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...