Свою роботу відновила станцію екстреної медичної допомоги на Тячівщини

лютого 16 / 2016
Свою роботу відновила станцію екстреної медичної допомоги на Тячівщини


Розділити радісні емоції медиків з нагоди завершення ремонтних робіт приїхало обласне керівництво.

Зокрема, директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома Білинець, заступник директора по лікувальній справі Анжела Бакі, також були присутні заступник директора по організаційно-методичній роботі Михайло Апшай, начальник управління охорони здоров’я Тячівської РДА Федір Яринич та головний лікар Тячівської РЛ №1 Віктор Попович.

Як повідомила начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Василівна Тиводар, покращення матеріально-технічної бази та приміщення було необхідним для ефективного функціонування станції. Наразі укомплектовано та оновлено три приміщення – диспетчерську, маніпуляційний кабінет та кімнату для відпочинку працівників служби.

Ірина Василівна відзначила, що поточні ремонтні роботи розпочалися у грудні минулого року, на які було витрачено близько 135 тисяч гривень, наданих Закарпатським територіальним центром екстреної медичної допомоги. Крім того, для служби району було закуплено твердий та м’який інвентар на суму 106 тис. грн. Це, зокрема, шафи для зберігання одягу, ліжка, а також – оргтехніку, на суму близько 10 тис. грн.

Відтак, директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома Білинець та начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар урочисто відкрили приміщення, перерізавши символічну стрічку під оплески гостей та колективу станції.

Після огляду оновлених кабінетів Фома Васильович висловив задоволення проробленою роботою та сподівання, що ця непересічна подія спонукатиме колектив плідно працювати та виконувати життєво важливу місію – вчасно надавати медичну допомогу мешканцям краю.

Насамкінець Ірина Василівна щиро подякувала представникам обласного та районного керівництва за тісну співпрацю та сприяння задля розвитку та функціонування станції. Вона також висловила сподівання на те, що по інших пунктах станції екстреної медичної допомоги, зокрема у селищі Солотвино, найближчим часом теж буде проведено роботи з покращення умов праці та діяльності служби.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар