Чопському прикордонному загону виповнилось 70

лютого 16 / 2016
Чопському прикордонному загону виповнилось 70
Чопському прикордонному загону виповнилось 70

Чопський прикордонний загін відзначив 70-річчя.

З цієї нагоди в обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості. Вітали Чопських прикордонників керівники Держприкордонслужби, колеги з Мукачівського прикордонного загону, ветерани служби.

Іменинників з поважною датою привітали і керівники краю.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль побажав прикордонникам Чопського прикордонного загону бути вірними присязі, професійної удачі та достойних зарплат. Відтак вручив нагороди. За особистий внесок у справу охорони державного кордону України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм почесну грамоту обласної державної адміністрації отримали заступник начальника відділу прикордонної служби «Чоп» з персоналу Василь Воротний та начальник інженерно-технічного відділу Чопського прикордонного загону В’ячеслав Качковський. Подяку голови облдержадміністрації отримали молодший інспектор прикордонної служби Максим Бойко та начальник групи секретного документального забезпечення оперативно-розшукового відділу Оксана Дем’яненко.

Від імені всього депутатського корпусу прикордонників Чопського прикордонного загону привітав голова обласної ради Михайло Рівіс. «Ходити по останнім метрам своєї країни – це надзвичайно велика честь. Ви маєте честь охороняти кордон нашої держави. Зараз вам доводиться пильнувати не тільки західні рубежі, але й стерегти країну на сході, що ви з мужністю виконуєте», - сказав Михайло Рівіс, звертаючись до присутніх. Він побажав прикордонникам здоров’я та родинного затишку. Відтак вручив кращим прикордонникам загону грамоти та цінні подарунки.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар