Правоохоронці візьмуться за нічні клуби Тячівщини

лютого 14 / 2016
Правоохоронці візьмуться за нічні клуби Тячівщини


Питання про незаконний обіг наркотиків та алкогольної залежності підлітків обговорили у Тячівській районній раді на спільному засіданні кількох депутатських комісій, відділів РДА і місцевої поліції.

Зокрема, голова РДА Василь Дем’янчук наголосив на негативних наслідках діяльності розважального закладу «Яма» в с. Нересниця. На його думку, там необхідне постійне патрулювання працівників поліції. Саме на адресу цього закладу є багато скарг, адже молодь туди з’їжджається з усіх сіл району. При непорозуміннях власник закладу щоразу запевняє, що в приміщенні молодь не скоює правопорушень, оскільки там завжди присутні охоронці. Однак є достовірна інформація, стверджує Дем’янчук, про випадки, коли алкоголь та наркотичні речовини підлітками вживаються саме під стінами цієї будівлі. Також пролунала пропозиція про обмеження робочого часу цього закладу.

Обговорювали і стан ситуації в смт. Тересва, яка після неприємних подій дворічної давності (йдеться про неадекватну поведінку молодих осіб у селищі внаслідок вживання наркотичних та алкогольних речовин) мало змінилась. На думку депутата Івана Малька, слушною є пропозиція залучення громадськості до спільного патрулювання з працівниками поліції.

Також голова РДА Василь Дем’янчук дав доручення, щоб кожний сільський голова надав інформацію про розташування та розпорядок роботи всіх торгових та розважальних закладів, які знаходяться на території ради.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...