Блокувати російські вантажівки почали ще в одній області

лютого 13 / 2016
Блокувати російські вантажівки почали ще в одній області

На кордоні з Білоруссю в пункті пропуску «Виступовичі» у Житомирській області місцеві активісти вранці 13 лютого розпочали безстрокову акцію з блокування в'їзду в Україну вантажних автомобілів з російськими номерами та товарами.
Про це у своїй сторінці у Facebook написав голова ГО «Рух Автомайдан Житомир» Валерій Арушанян, повідомляє «ЖитомирІнфо». «Розвертати їх у зворотному напрямку не дуже виходить, бо є певна процедура, формальна підстава для повернення цих автомобілів у Білорусь. Поки ми просто їх зупиняємо, вони стоять, з водіями порозумілися, супротиву ніякого немає. Розмовляли і з прикордонниками, попросили, щоб вони попереджали водіїв, які ще не перетнули кордон, зразу розвертатися і їхати назад, бо з нашого боку буде принципове блокування. Зараз це питання також вирішується на рівні митниці», – сказав Арушанян.
Як відомо, 11 лютого у Закарпатській області почалась акція щодо блокування в’їзду російських вантажівок, згодом до акції приєдналися громадські організації у Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...