На трасі Київ-Чоп у Нижніх Воротах ситуація контрольована

лютого 12 / 2016
На трасі Київ-Чоп у Нижніх Воротах ситуація контрольована

11 лютого, близько 17-ї години, на автомобільній дорозі Київ-Чоп між селами Тишів та Нижні Ворота учасники організації спілки АТО та учасники бойових дій м.Ужгорода здійснювали безперервний рух по пішохідному переході, не пропускаючи вантажні автомобілі з номерними знаками Російської Федерації. Загальний рух автомобілів не припинявся. Вимоги учасників заходу були спрямовані на те, щоб припинити транзитний проїзд вантажних автомобілів держави-агресора до країн Європи, повного припинення торгівлі з РФ та заборони розміщення російського бізнесу на території України.

На місце пригоди прибув т.в.о начальника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Сергій Князєв. Під час спілкування з активістами, учасники акції погодилися покинути територію села Тишів, неподалік посту в Нижніх Воротах на Воловеччині, та прибути сьогодні до Ужгорода з листом до губернатора, в якому активісти викладуть свої вимоги. Це вони сьогодні і зробили.

В присутності Сергія Князєва активісти передали представнику Закарпатської ОДА звернення, в якому визначили свої вимоги.

На даний час ситуація контрольована. Порушення громадського порядку немає.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...