Зареєструватися на ЗНО можна вже сьогодні

лютого 01 / 2016
Зареєструватися на ЗНО можна вже сьогодні

Сьогодні, 1 лютого, розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Подати заявку на участь у тестуванні можна на сайті Центру оцінювання якості освіти до 4 березня. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

У 2016 році ЗНО буде проходити за 12-ма предметами: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Кожен абітурієнт має право складати тести не більше, ніж із 4 предметів.

Закарпатцям зареєструватися на тестування можна он-лайн за посиланням: https://www.test.if.ua
На абітурієнтів у 2016-му чекає кілька нововведень. Цьогоріч додали ще один обов’язковий екзамен ЗНО – математика або історія України на вибір. Відтепер випускникам не потрібно буде двічі складати один з цих предметів – його одночасно зарахують як державну підсумкову атестацію у школі та вступний іспит до вишу. Минулоріч таким предметом була лише українська мова та література.

Серед нововведень – ліквідація профільного рівня. Усі абітурієнти писатимуть однакові тести. Незважаючи на те, яку спеціальність обрали діти, складність їх тестових зошитів буде однаковою. Зокрема, екзамен з української мови буде таким самим для вступників і на гуманітарну, і на технічну спеціальність.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня та триватиме до 17 червня. Для тих, хто не зможе написати тести у цей термін через поважні причини, проведуть додаткову сесію – з 14 червня по 4 липня.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...