160 тисяч маленьких закарпатців будуть захищені від поліомієліту

лютого 01 / 2016
160 тисяч маленьких закарпатців будуть захищені від поліомієліту

25 січня в Україні стартував третій раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Кожна дитина від 2 місяців до 10 років в країні має бути вакцинована проти поліомієліту – це дві краплини заради життя, адже поліомієліт може призвести до паралічу, або ж вбити. Лише охоплення вакцинацією 95% дітей може зупинити циркуляцію поліовірусу та забезпечити колективний імунітет, аби вберегти країну від страшної, невиліковної хвороби.

В перших двох раундах додаткової імунізації проти поліомієліту вакцинувалися діти від двох місяців до шести років. Третій раунд охопить дітей віком від 2 місяців до 10 років.

Пртягом першого раунда в Закарпатській області вакцинували 25 940 дітей. В другому- 67,5 тисяч, а в третьому турі заплановано вакцинувати понад 160 тисяч дітей.

Вакцинація по області в перші два тури відбувалася у 637 щеплювальних пунктах, до роботи залучили 260 лікарів та 770 працівниківсередньогомедичного персоналу. Кожнадитина перед щепленням оглядалася лікарем і наступного дня після вакцинаціїїї стан її здоров’я обов’язково контролювався.

Жодних випадків ускладнень в наслідок щеплення не зафіксовано.

Планується, що третій раунд вакцинації триватиме два тижні. Водночас, зважаючи на епідситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ в країні, його тривалість може бути продовжена, - повідомили у департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА .
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...