Карантин грипу обійшов Хуст стороною

січня 25 / 2016
Карантин грипу обійшов Хуст стороною


Всі навчальні заклади Хустського району, яким було продовжено канікули на тиждень віднині відновили навчання, а у Хусті навчальний процес так і не припинявся. Протягом 16 до 22 січня до закладів охорони здоров’я звернулося 277 осіб, що складає 21,7 % на 10 тисяч населення.

Цей показник є нижчим за обласний, який становить 36,4 %. Показник захворюваності у місті та районі складає 56,5% від епідеміологічного порогу. Тобто, говорити про епідемію не можна. Зазначу, що ситуацію ми моніторимо щодня, а також проводимо інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, – розповіла головний спеціаліст Хустського міськрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Закарпатській області Мар’яна Ількова.

Також зі слів пані Мар’яни, хоча грипу у Хусті немає, та протягом останнього тижня на 46,5% збільшилась кількість хворих на ГРВІ, у тому числі – на 34,3 % – серед дітей і на 62,9% – серед дорослих, що свідчить про те, що наразі більше хворіють саме дорослі. Серед дитячого населення найвищий рівень захворюваності серед 5-14-річних (58 осіб). Госпіталізовано 23 особи, що становить 8,3% від усіх недужих.
Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар