В Ужгорожі з 25 січня у навчальних закладах міста вводиться карантин через зростання захворювання на ГРВІ

січня 22 / 2016
В Ужгорожі з  25 січня у навчальних закладах міста вводиться карантин через зростання захворювання на ГРВІ

Відповідне розпорядження підписав мер Ужгорода Богдан Андріїв після засідання міської протиепідемічної комісії. Карантин триватиме до 8 лютого.
Сьогодні відбулося засідання міської протиепідемічної комісії, яка інформувала міського голову Богдана Андріїва про епідеміологічну ситуацію із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення Ужгорода.
Так, із 14 по 21 січня зареєстровано 884 звернення за медичною допомогою з приводу ГРВІ, що в 1,8 рази більше від рівня епідемічного порогу (44,3 на 10 тис.нас.).
Найбільше хворих - 601, або 68% від загальної кількості, діти до 17 років. Це на 22,6% перевищує показники за попередній тиждень. Порівняно з минулим тижнем удвічі зросла й кількість госпіталізованих хворих на ГРВІ - 93 особи, із них - 70 дітей до 17 років, що на 79% більше, ніж за другий тиждень січня.

Станом на 21 січня 2016 року:
- зареєстровано 2 випадки грипу А серед дітей;
- за даними щоденного моніторингу відвідування дітей загальноосвітніх та навчально-виховних закладів спостерігається динамічне зростання кількості відсутніх дітей, хворих на ГРВІ (останні 3 дні: в школах - із 13,9% до 15,4%; в садочках – з 14% до 15%).

Багаторічний досвід перебігу епідемій ГРВІ та грипу свідчить, що діти шкільного віку є найбільш активним джерелом інфекції. Найчастіше епідемії розпочинаються спалахами серед школярів. Попередженню масового розповсюдження ГРІ та грипу серед них сприяє тимчасове припинення занять на 2 тижні, що призводить до скорочення епідемічного періоду в цілому. Отож, враховуючи епідситуацію із захворюваності на ГРВІ та грип в місті Ужгороді та в цілому по регіону, комісія рекомендувала, зокрема, запровадити карантин у ЗОШ та НВК, ввести обмежувальні протиепідемічні заходи на 14 днів у садочках та продовжити моніторинг відвідуваності дітьми дитсадків.

Тож розпорядженням міського голови Богдана Андріїва введено карантин
у загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Ужгорода із 25 січня по 8 лютого 2016 року.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар