Закарпатці почали більше всиновлювати дітей

січня 20 / 2016
Закарпатці почали більше всиновлювати дітей

Про це йшлося під час робочої наради начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Світлани Якімеліної з керівниками Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та притулку для дітей за підсумками роботи установ впродовж 2015 року.
Посадовці обговорили питання фінансування закладів, їх наповнюваність та подальше влаштування дітей. Минулоріч у закладах соціального захисту дітей краю перебувало 267 дітей, з яких 204 - на утриманні притулку для дітей та 63 пройшли курс реабілітації у Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, - йшлося під час наради. Слід зазначити, що кількість дітей, які перебували протягом 2015 року в зазначених закладах зменшилась на 10 відсотків у порівнянні з 2014-м.
Разом з тим значно збільшилась кількість дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування, які по завершенню терміну перебування в закладах влаштовані в сім`ї українських громадян. Упродовж 2015 року до сімейних форм виховання влаштовано 38 дітей, у 2014 році – 30.
Відрадно, що впродовж минулого року із числа вихованців Закарпатського центру для дітей та притулку 10 закарпатців усиновлено громадянами України, тоді як впродовж останніх дев`яти років із закладів усиновили тільки дві дитини.
Загалом за 10 років роботи Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей тут комплексну допомогу отримали 330 закарпатців, які опинилися в складних життєвих обставинах. З них 109 дітей повернули на виховання до біологічної сім’ї, 52-х влаштували в прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу, 31 дитину передано під опіку/піклування, 9 усиновлено, повідомили у службі у справах дітей Закарпатської ОДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар