Соціальні допомоги призначатимуть за новими правилами

січня 19 / 2016
Соціальні допомоги призначатимуть за новими правилами

24 грудня 2015 року Верховною Радою України схвалено Закон України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України’’ (реєстраційний номер 3628 від 11.12.2015 року), яким передбачається зміни умов надання окремих видів соціальних допомоги.

Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.

Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Звертаємо увагу на те, що для громадян, які звернуться за призначенням зазначених видів допомоги у січні-березні 2016 року, за новими умовами, допомоги будуть призначатися та виплачуватися з 1 січня 2016 року, не зважаючи на місяць звернення.

Довідково. Станом на 01.01.2016 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Рахівської РДА на обліку перебуває 2232 одиноких матерів та 112 осіб, які отримували тимчасову допомогу, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

За консультацією щодо прийнятих змін просимо звертатися до управління соціального захисту населення Рахівської РДА особисто або за номерами телефонів 2-56-09 або 2-31-88.

Управління соціального захисту населення Рахівської РДА
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...