На Мукачівщині запрацював садок, який було відремонтовано за допомогою чеських представників

січня 15 / 2016
На Мукачівщині запрацював садок, який було відремонтовано за допомогою чеських представників


До нового (відремонтованого) дитячого садка вже завітало 60 діток із с.Залужжя, що на Мукачівщині. Вони відтепер ходитимуть у сучасний просторий садочок, відремонтований за кошти чеського краю Височина, обласного та місцевого бюджетів Закарпаття.

14 січня, на Старий Новий рік та Святого Василя з нагоди відкриття садочка завітали голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та чеська делегація, яка перебуває з робочим візитом на Закарпатті, на чолі з головою чеського крайового уряду Височини Зденеком Кадлецом.

За словами сільського голови Василя Симочка, тут проведено капітальний ремонт будівлі, утеплено фасад, дах, замінено вікна та двері, електромережі, здійснено внутрішній ремонт. Загальна вартість робіт сягнула майже 2 млн. грн. Зокрема, з обласного бюджету виділено понад півтора млн.грн, із районного – 100 тис.грн, від сільської ради – 306,7 тис.грн та фонд «ВіЗа» – 135 тис.грн.

Як розповіла завідувач дитсадка Вікторія Русин, цей заклад побудований ще у 70-х роках минулого століття. Розрахований на 90 дітей, які виховуються у 4 групах. Більше року садочок не працював, позаяк з кінця 2014-го до початку 2016-го проводився капітальний ремонт. Наразі в дитсадку працюють 3 групи, розраховані на 60 дітей. Цього року планується відкриття 4-ї групи на 20 діток.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар