Після розмови з директором однієї зі шкіл Ужгорода, 9-ти класниця потрапила на лікарняне ліжко

січня 14 / 2016
Після розмови з директором однієї зі шкіл Ужгорода, 9-ти класниця потрапила на лікарняне ліжко


Про даний інцидент повідомив на своїй сторінці у Фейсбук активіст Мирослав Горват.

Учениця ужгородської ЗОШ № 11 опинилася в лікарні після розмови з директором школи.

Про випадок йому розповіла мати дівчини.

Зараз школярка перебуває в Ужгородській міській дитячій поліклініці. Горвату вона розповіла: "Вчора я сиділа на уроці історії, коли мене викликала до себе директор школи і спитала мене чому мати не принесла на домовлений час довідку ЛКК на мою молодшу сестру Вікторію, яка навчається у п’ятому класі цієї школи. Я дзвонила мамі, але на той момент її телефон не відповідав. Директор школи почала мені докоряти, що у мене погана відвідуваність і була знервована".

Як стверджує школярка,потім вона повернулася на урок історії, до них зайшла директор школи і сіла коло неї: "Вона знову почала зі мною розмовляти про те, чому моя мама не занесла ту довідку, взяла класний журнал і почала показувати скільки у мене багато «енок». Мені стало погано, мене стало нудити і паморочитися в голові. Я була дуже налякана і дуже переживала. Потім моя вчителька відвела мене до медичного пункту при школі, у мене був високий тиск, але як я здогадуюся, директор школи відмовилася викликати швидку допомогу мені, хоча вона сама бачила, що мені справді було дуже погано і мене всю трясло. Після уроків я сама викликала таксі і поїхала додому. Але мені і далі було дуже погано. Мама відвезла мене до лікаря і потім мене поклали у палату де я і зараз лежу. Цілу ніч я майже не спала. Я і зараз дуже за все переживаю".

Мати Яни обурена цим випадком і хоче перевести обох своїх доньок до іншої школи. Вона ще не вирішила, чи буде звертатися із заявою до прокуратури. Про ситуацію Мирослав Горват і мати школярки говоритимуть з начальником Управління освіти Ужгородської міської ради Оксаною Бабунич.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...