Які продукти здатні зіпсувати холодильник

січня 07 / 2016
Які продукти здатні зіпсувати холодильник

Бажання господинь зберегти продукти свіжими надовго, змушує абсолютно всі поміщати в холодильник.

Вони часом і не підозрюють, що холодильник - не панацея і для деяких видів продуктів він просто не потрібен, а для інших - навіть прискорює процес гниття і псування.

Холодильні заборони
Низька температура уповільнює розмноження бактерій, тому продукти псуються повільніше. Але це не означає, що холод позитивно впливає на якість продуктів та їх зберігання.

Хлібобулочні вироби при температурі 2-8 ° C починають висихати. До того ж вони швидко абсорбують всі сторонні запахи.

Замість ароматної булочки до сніданку через пару днів можна отримати сухар з запахом риби, овочів або просто з неприємним змішаним ароматом нутрощів холодильника. Якщо є бажання зберегти багет, печені пиріжки або половину купленого хліба свіжими, то є сенс заморозити їх, а через деякий час розморозити і навіть підігріти трохи в мікрохвильовці. Вони відразу стануть точно такими ж, як до заморозки.

Деякі фрукти і овочі. Низька температура прискорює псування ніжних плодів, таких як хурма, мандарини, інші екзотичні фрукти. Також не переносять умов холодильника баклажани, часник і помідори.

Їх шкірка швидко темніє, стає м'якою, покривається плямами, вони починають гнити. До речі, будь-які овочі, які містять багато води, погано переносять тривале охолодження.

Шоколад. Важко переносять умови холодильника та вироби з шоколаду. Вся справа в тому, що при такій температура на шоколаді виступає конденсат, який робить вигляд виробів непривабливим. Велика кількість конденсату в поєднанні з неправильною поліетиленовою упаковкою провокує розвиток цвілі.

Мед і оливкове масло. Мед не рекомендується зберігати з однієї простої причини - холод знищує всі його корисні властивості. А в оливковій олії при низьких температурах з'являються пластівці, і воно стає несмачним.

Тверді плоди. Звичка зберігати картоплю, гарбуз, цибуля в холодильнику також відноситься до шкідливим. По-перше, ці овочі займають багато місця, а їх присутність сприяє появі неприємного запаху в холодильнику. По-друге, вони чудово зберігаються і при кімнатній температурі. Яблука при правильному укладанні в ящики також здатні зберігатися без впливу холоду. Це ж можна сказати про грушах.

Соус з оцтом, гострим перцем також не варто ставити на полиці холодильника. Він і при кімнатній температурі не зіпсується і не втратить своїх смакових якостей.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар