Пункт обігріву в Ужгороді зігрів уже 72-х людей (Відео)

січня 02 / 2016
Пункт обігріву в Ужгороді зігрів уже 72-х людей (Відео)

Тут можуть згрітися всі бажаючі оскільки з настанням холодів це дуже необхідно. Працівники аварійно-рятувального загону несуть тут службу по двоє, змінюючи один одного щодоби. Працюють чоловіки і вдень, і вночі, то ж у наметі доводиться й ночувати.

Дрова, чай і цукор для пункту обігріву забезпечила міська влада Ужгорода.

Нагадаємо, розкласти намет міська влада вирішила після того, як 30 грудня в одному з районів міста на вулиці знайшли тіло 40-річного чоловіка, який помер від переохолодження. Тільки за останні чотири місяці низькі температури призвели до смерті п’яти закарпатців.


Начальник частини забезпечення та обслуговування аварійно-рятувального загону Олександр Гайчиня відзначив: «в основному надається допомога безпритульним, тим, хто десь хоче обігрітися. Бачите, погодні умови все холодніші. Люди сюди заходять, можуть випити гарячого чаю, обігрітися. Намет буде стояти тут допоки треба буде: до особливої вказівки чи до потепління. При необхідності ми можемо розкласти пункти обігріву в кожному районі, якщо це буде потрібно».

Цієї ночі, за прогнозами, нічні температури знизяться до -15 градусів за Цельсієм. Морозну й безсніжну погоду в Ужгороді обіцяють до Різдва. Після Святвечора, 6 січня, температура поступово підвищуватиметься.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...