З нового року закарпатцям розпочнуть видавати нові біометричні паспорти

грудня 30 / 2015
З нового року закарпатцям розпочнуть видавати нові біометричні паспорти

З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових паспортів громадянина України у формі картки.

Для цього Урядом виділено кошти, за які міграційною службою закуплено додаткове обладнання для оформлення біометричних документів. Обладнання встановлено виключно у тих підрозділах, у яких раніше не було такої технічної можливості, – зазначає прес-служба ДМС України.

У перші дні січня, з 4.01.2016 по 6.01.2016 буде проводитися тестування системи оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки.

Враховуючи те, що оформлення і видача паспорта громадянина України у формі картки буде здійснюватися на тому ж обладнанні, що й оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у період 4.01-6.01.2016 можливі тимчасові ускладнення у роботі системи.

Заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки підрозділи ДМС почнуть приймати з 11.01.2016.

Оформити біометричні документи в Ужгороді можна буде в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 12А, та в Ужгородському міському секторі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул.Православна Набережна, 20.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар